Toptan alımlar yaparak perakende satışlar gerçekleştirmek isteyenlerin tek adresi olarak bir de üreticilerin imalatlarında kullanıldığı kaçınılmaz ürünler olarak bilinmektedir. Söz konusu olan Para & Kaydırmaz Bant fiyatları gerçekten de çok uygun rakamlara gelmektedir. Her ne kadar bakkallardan, marketlerden ve kırtasiyelerden tekli alım yapmaya alışık olsak da çoklu alımlarda karı düşünmemiz bizlere artı katacaktır.

Ofislerde kullanılan, evlerde lazım olan, okullarda çocuk gelişimlerinde kullanılan ve özellikle de bantla işi olan üreticilerin her daim tükettikleri malzemeler olmasından ötürü sitemizde oldukça fazla yer almaktadır. Para bandı ve kaydırmaz bant çeşitleri arasında küçük ve büyük orantılar bir de renk seçenekleri bulunmaktadır. Şeffaf para bantları için 72 adetlerden oluşan 12 paketler eşliğinde 1 koli satış fiyatı sunularak bir de üzerine KDV eklenmektedir. Tatbikîde en karlı olan tarafı ise kuşkusuz ki ücretsiz kargo hizmetidir diyebiliriz.

Kaydırmaz bantlar arasında sarı, yeşil mavi ve siyah seçenekleri bulunmasından dolayı dilediğini rengi kolaylıkla tercih edebileceksiniz. Ticari ve bireysel kullanımlarınız için kaliteli ve uygun rakamlara sahip olarak hayatınıza girmeyi başarmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek ürün yelpazemizin e kadar fazla olduğuna kulak vererek diğer ürün çeşitlerine de göz atabileceğinizi bilmenizi istemekteyiz. Şimdi bilgisayarınızın başına oturarak sitemize giriş yapmanız ve siparişlerinizi gün içerisinde vermeniz sonucunda aynı gün kargo hizmetlerinden de yararlanabileceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.