Sıralama seçin

Alüminyum Kapaklar

Yemeklerin tazeliğini korumak ve taşıyabilmek için kaplardan yararlanılır. Tercih edilen kapların yapıldığı malzeme ise genellikle alüminyumdur. Çünkü alüminyum, dayanıklı ve yalıtkan bir malzemedir. Ayrıca diğer malzemelere göre fiyatı da oldukça uygundur.

Hayatın birçok alanında kullanılan bu malzeme, birçok kişiye yabancı gelir. Ancak örneklendirme yapıldığında kolay hatırlanabilir. Örneğin; yemek siparişi verildiğinde yemeklerin konduğu kaplar, genellikle alüminyumdur. Kap gibi kapakta alüminyum özelliği taşır. Parlak bir görünümü vardır.

Ofis Turka olarak alüminyum malzemelerin hayatımızın vazgeçilmezleri arasında olduğunu biliyoruz. Bu yüzden sattığımız ürünler arasında alüminyum malzemelere de yer veriyoruz. Bu malzemelerden biri de alüminyum kapaklar.

Alüminyum Kapakların Özellikleri

Ofis Turka bünyesinde satılan alüminyum kapaklar, ısıyı iletmez. Ayrıca kaba tam oturur. Bu sayede yemekler dökülmez. Sadece işletmeler için değil her kesim için alüminyum kapakları bulunmaktadır. Özel günlerde ya da gündelik yaşamda kolaylıkla kullanılabilir.

Alüminyum kapakların işlevleri aynı olsa da boyutları arasında farklılıklar bulunur. Ayrıca şekilleri de farklıdır. Bunun nedeni ise ihtiyaca uygun olmasıdır. Örneğin; künefe için tasarlanan alüminyum kapakların boyutu küçüktür ve yuvarlaktır. Sıcak yemekler için ise kare ve orta boylu kapaklar kullanılır.

Alüminyum kapaklarımızın kapakları sivri değildir. Bu yüzden batma gibi durumlarla karşılaşılmaz. Ayrıca alüminyum kapakları, esnek bir yapıya sahiptir ve dayanıklıdır. Yırtılma ve kırılma olmaz. Alüminyum kaba kolaylıkla oturtulabilir.

Alüminyum Kapakların Fiyatları

Alüminyum kapakları, kâğıt kapakları olarak da bilinir. Evlerde ve birçok sektörde kullanılır. Bu yüzden fiyatları, merak edilir. Ancak alüminyum kapakları hakkında kesin bir fiyat söylenemez. Çünkü fiyatları, kapağın özelliklerine göre değişkenlik gösterir.

Alüminyum kapağın kullanım amacı, yapımızda ekstra malzeme kullanımı, işçiliği ve boyutu, fiyatın belirlenmesinde oldukça etkilidir. Ancak Ofis Turka olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için uygun fiyat avantajı sunuyoruz.

Sitemizde birçok alüminyum kapak çeşitleri bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre uygun fiyat garantisiyle alüminyum kapakları alabilirsiniz. Sipariş vermek için yapmanız gereken sitemize üye olmak ve sipariş sırasında bilgileri doğru girmek.

Siparişin durumunu öğrenmek için “Kargo Sorgula” butonuna basarak siparişinizi takip edebilirsiniz.

 

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.