Sıralama seçin

Özellikle ticari alanlarda yoğunluğun daha az zararla ilerlemesini sağlayan bir takım çözüm yolları bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise gıda sektöründe kullanılması uygun görülen paket ürünlerinin baş tacı alüminyum kaplar için geliştirilen Alüminyum Kapaklar olmaktadır. Tüketim malzemelerimiz içerisinde her zaman için birbirini tamamlayan parçalar yer aldığı için gerek görüldüğünde kullanılması daha uygun olabilir. Yani kapaksız olarak satın almakta olduğunuz alüminyum çeşitleriniz için bir de kapak satın alarak sadece gerekli gördüğünüz durumlarda kullanmanız sağlanabilir. Kapaklara uyumlu bir şekilde üretim sağlanmasından dolayı kapların kenarlarında yer alan katlama yerleri ile sıkıştırma yapılarak kapağın tam anlamda yerleşmesi sağlanacaktır.

 

Alt gruplarınızda kullanmış olduğunuz her ölçülere uyumlu olarak üretilen ve birinci sınıf kaliteye sahip olan kapaklar özellikle de sıvı gıdalarda çok daha etkili olabilmektedir. Kullanım alanı olarak oldukça geniş bir yelpazeye sahip olarak büyük işletme veya küçük işletme olarak akla gelebilecek her yerde karşımıza çıkabilir. Yani hem ticari alanlarda, hem de bireysel aktivitelerde rahat bir şekilde satın alarak kullanım rahatlıklarından faydalanabilirsiniz. Söz konusu olan gıdaların özellikle de günübirlik hazırlanan taze gıdaların daha korunaklı bir şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olmaktadır. Bazen Kapak olmadığı durumlarda stres film kullanılmış olsa da kapağın yerini hiçbir şey tutamaz diyebiliriz. Evinizde vermiş olduğunuz yemek siparişlerinizin ne kadar muntazam bir şekilde hazırlanarak alüminyum kaplara koyulduğuna şahit olarak kapaklarının da ne kadar orijinal olduğunu fark edebileceksiniz.

 

Bildiğimiz üzere bu kapakların kullanılmış olduğu kapların birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Yani küçük gramlardan başlayarak yarım kiloluk veya bir kiloluk ölçülere sahip şekilde bir de kare veya dikdörtgen, hatta yuvarlak olabilen seçenekleri de bulunmaktadır. Bundan dolayı kâselerini satın alırken mutlaka kapaklarını da satın alıyor olmanız, sonrasında sorun yaşamanızı engelleyecektir. Çok fazla yer kaplamayacağından ötürü elinizin altında bulunması sonucunda Alüminyum Kapak ne kadar çok işe yaramaktadır hemen anlayabileceksiniz. Düzgün kapatılması sonucunda kullanıcılarına kesinlikle sorun çıkartmadan sızdırma ve dökülme işlemi dahi gerçekleştirmeyecektir. Sizlerde kapak siparişleriniz için bizlerle iletişim halinde olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.