Sıralama seçin

BANTLI JELATİN POŞET

Bantlı jelatin ürünleri, özellikle de endüstriyel kullanım amaçlarına hitap eden, sık ihtiyaç duyulan kullanışlı bir üründür. En az 50 kg olarak toptan alımını gerçekleştirebileceğiniz bantlı jelatin fiyatları kg başına belirlenmektedir. Bantlı jelatin toptan satışı yapan senaambalaj.com, alanında aynı zamanda bantlı jelatin toptan satış fiyatı bakımından uygun fiyat sunuyor olması ile de her daim tercih edilmektedir. Bantlı şeffaf poşet olarak da ifade edilen bu ürünler, ihtiyaç ve talebe göre farklı ebatlarda olabilmektedir. Buna göre toptan şeffaf poşet satışı gerçekleştiren firmamız; 28x42 mm, 30x45 mm, 32x45 mm, 35x45 mm, 40x50 mm ve 40x60 mm gibi farklı ebat seçenekleri ile kg başına belirlenen fiyat dahilinde, minimum 1 kg olarak toptan satış gerçekleştirmektedir. Kullanım alanı oldukça geniş olan bantlı jelatin toptan satışında fiyatı olarak sizlere uygun fiyat sunmaktayız. Siz de fiyat teklifimizden faydalanarak, online bir şekilde kolayca hızlı sipariş verebilir, satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Her aşamada bilgi edinebileceğiniz ofisturka, güçlü müşteri hizmetleri destek alt yapısına sahiptir.

JELATİN POŞET

Jelatin poşet, naylon jelatin, ambalaj jelatini olarak bilinen saklama ve paketleme amacı ile oldukça sık kullanılan bir ambalaj ürünüdür. Saklama ve paketleme olarak olarak her sektörde mutlaka kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Genelde jelatin poşet olarak anılan bu ürünü ofisturka Ambalaj olarak müşterilerimize sunmaktayız. Siz de sattığınız ürünlerin paketleme, ambalaj ve saklama koşullarında iyileştirmeler yapmak istiyorsanız bu malzemeyi tercih edebilirsiniz.

JELATİN POŞET ÇEŞİTLERİ

Jelatin poşet çeşitleri yapışanlı jelatin (bantlı jelatin) ve kilitli jelatin olarak temin edilebilmektedir. Genelde jelatin poşetlerin kilitli kullanımı yaygın olmakla birlik her alanda kullanılmaktadır. Jelatin poşet alırken kalitesine ve aldığınız ürüne göre kalitesine dikkat etmek kullanımızdan doğacak zararları en aza indirger.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.