Sıralama seçin

Etiketleme Makinesi

Barkod yazıcı olarak adlandırılan etiket makineleri, farklı sektörlerde kullanılan cihazlardır. Değişik ebatlarda etiket basmak için kullanılan cihazlar, seri çalışma özelliği ile etiket basmak için kullanılan en ekonomik ürünler arasında yer alır. Barkod etiketlerinden bilgilendirme etiketlerine kadar farklı etiket çeşitlerini basmak için kullanılan cihazlar, birçok farklı model eşliğinde bulunabilir.

Etiketleme Makinesi Çeşitleri

Etiket makinesi çeşitleri, kullanım şekline göre değişen tasarımlara sahiptir. El tipi makine ve masa üstünde kullanılan sabit makine modelleri olarak değişen cihazlar, profesyonel ve standart cihazlar olarak karşınıza çıkar. El tipi etiket makineleri arasında fiyat etiket makinesi ve endüstriyel barkod makinesi bulunur. Fiyat etiket makineleri basit tasarımları ile ürünler üzerine yapıştırılan fiyat etiketlerini basmak için üretilmiştir. Yalnızca rakamlar ile etiket yazan makineleri, basit çalışma prensibi ile kolayca kullanılır. Taşınabilir etiket makineleri arasında klavyesi bulunan fonksiyonel ürünler de yer alır. Metin yazma, boşluk bırakma veya yazıyı biçimlendirme gibi özellikler taşıyan cihazlar, endüstriyel etiketlemede ihtiyaç duyulan özelliklere sahiptir.

Etiketleme Makinesi Fiyatları

Etiket makinesi fiyatları, cihazın modeline bağlıdır. Profesyonel kullanıma uygun endüstriyel cihazlar, fonksiyonel özellikler taşıyarak benzer modellerden ayrılır ve daha üst bütçelere hitap eder. Özellikle hem elde kullanılabilen hem de USB kablosu ile bilgisayara bağlanarak kullanılan cihazlar, fiyatları ile benzer ürünlerden ayrılır. Taşınabilir cihazlar arasında daha basit etiketleme işlemleri için kullanılan ürünler ise oldukça cazip fiyatlara alıcıya ulaşır. Fiyat etiketi basan cihazları da uygun fiyat seçenekleri ile bulabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.