Sıralama seçin

TEKNOLOJİ, BİLGİSAYAR, ELEKTRONİK ÜRÜNLERİ

Teknolojinin hayatımızın olmazsa olmaz parçası haline geldiği bu dönemde, elimizin altında her zaman bir elektronik cihaz mutlaka oluyor. Müzik dinlemek, yazı yazmak, iletişim, güzel anıları saklamak gibi günlük hayatın tüm aktiviteleri elektronik bir cihazın eksikliği halinde gerçekleştirilemez duruma geldiği için herkesin mutlaka bir elektronik cihaz listesi vardır. Bu listede yaşam alanlarınız; eviniz veya ofisiniz için çeşitli ürünler olabileceği gibi yanınızda taşıyacağınız, gün boyu size eşlik edecek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak cihazlar da yer alıyor.

 İnternet dünyasının en önde gelen lider olma hedefiyle kurulan ofisturka, gelişen zamana ayak uydurarak ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını araştıran, analiz eden ve onların beklentilerine göre çeşitlendirdiği ürünlerle güvenli ve uzman bir e-ticaret sitesi hüviyetine kavuşarak müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefliyor. Bu amaçla sunduğu ürün kategorilerinde farklılıklar yaratarak beklentilerin daha da ötesine geçmeye çalışıyor. Elektronik ürün kategorisi de bu amaçla ortaya çıkan, kullanıcıların bildikleri ve güvendikleri bir mecra aracılığıyla yer yer birincil, yer yer ise tamamlayıcı ihtiyaçlarına ulaşmalarına vesile olan bir kategori olma özelliğini taşıyor.

 Elektronik kategorisine giriş yaptığınızda ürün çeşitleri arasında kolay geçişler yapabileceğiniz ön tanımlı başlıkların yer aldığı bir arayüz sizi karşılıyor. Ayrıca ana ekranda bu kategoride en çok satılan, kategoriye yeni eklenen veya kullanım alışkanlığınızı tahmin eden uzmanlar tarafından sizin için seçilen ürün listelerini de görebilirsiniz. Dilerseniz bu listelerden hareket edebilir veya önerilen başlıklardan yapacağınız seçimler ile aradığınız elektronik cihaza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 İlk olarak ana ürün grubu başlığını seçtikten sonra yönlendirileceğiniz sayfada bu ana başlığın altında yer alan alt başlıklardan da benzer bir seçimle aramanızı daha da özelleştirebilirsiniz. Ana başlık grupları seçildikten sonra ise gösterilen ürünleri fiyat aralığı ve marka olarak sınırlandırmanızı sağlayan ve sonuçların sıralanış tarzına karar vermenizi sağlayan filtreleme seçenekleri yer alıyor. Buna ek olarak dilerseniz "tükenenleri gizle" seçeneğini işaretleyerek gösterilen kategoride stokta mevcut olmayan ürünlerin görüntülenmesini de engelleyebilirsiniz.

 Ofisturka aracılığıyla sahip olduğunuz bir filmden alacağınız keyfi arttırmak için kullanacağınız bir projeksiyon ve ev sinema sisteminin hayalini kurduysanız, akşam yolculuğunuzda sizi dünyadan koparacak müziklerle dolu kaliteli bir kulaklığa ihtiyacınız olduysa, ev işlerinde elinizi kolaylaştıracak küçük ev aletlerinden vazgeçemiyorsanız, "müziğe evimdeki plakta da cebimdeki mp3 oynatıcıda da dur diyemem" diyenlerdenseniz veya yalnızca uyanma saatinizin geldiğinin hatırlatılmasına ihtiyaç duyuyorsanız, hepsinin yanıtını ev elektroniği kategorisinde sergilenen ürünlerde bulabilirsiniz.

 İletişime her zaman önem veren ofisturka , kullanıcıları için iletişim cihazlarını ve aksesuarlarını da elektronik kategorisi altında düzenliyor. Telefon kategorisinde son model cep telefonlarından beğendiğinizi seçme şansına sahipsiniz. Aynı zamanda son zamanların gözde ürünlerinden olan giyilebilir cihazlar da bu kategori altında kullanıcı beğenisine sunuluyor. Özellikle spor tutkunu kullanıcılar için akıllı saatler, nabız ölçerler ile teknoloji sayesinde dünyasını değiştirmek isteyenlere hitap eden sanal gerçeklik gözlükleri ilgi çekici ürünler arasında. Ek olarak telefon kılıfları, koruyucu camlar, bağlantı kabloları gibi diğer aksesuarlar ile birlikte, ev ve ofislere hitaben klasik masa telefonları da ofisturka nın ürün çeşitliliği içinde yer alıyor.

 Elektronik kategorisi altında bilgisayar donanımları da dikkat çekiyor. Gerek masaüstü bilgisayarınızda, gerekse taşınabilir bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz çok çeşitli ürünler yine bu kategori altında bulunuyor. Örneğin taşınabilir bilgisayarınızı ofisturka'den edindiğiniz notebook çantasında taşıyabilir ve hatta bilgisayarınızda kullanacağınız güvenlik yazılımlarını bile bu kategori altında bulabilirsiniz. Ayrıca değişen okuma alışkanlıklarına da uyum sağlayan bir kitabevi olan ofisturka, tıpkı e-kitapları okuyucularına sunduğu gibi e-kitap okuyucu cihazları da elektronik ürünler kategorisi arasında bulunduruyor.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.