Sıralama seçin

Kaliteli Kalem Çeşitleri

Yazı yazmaya, resim çizmeye yarayan araçlara kalem denir. Birçok çeşidi ve rengi bulunmaktadır. Kurşun, tükenmez, dolma, uçlu, heykelci, resim, çizim, boyama, pastel, keçeli gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bu kırtasiye aracının, yazıdan eski bir tarihi bulunmaktadır.

Kalem Çeşitleri

Ofis ve okul kırtasiye araçları arasında bulunan tükenmez kalem farklı renk ve marka seçenekleri ile 12'li, 19'lu, 25'li, 40'lı kutularda tercihinize göre satışa sunulmaktadır. Fosforlu çeşitlerimizde, 5'li set, tekli ve cep tipi bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile kaliteli kırtasiye araçları arayanlar tercih edebilir, önemli yazıların altını bu fosforlu araçlarla çizebilir ya da notlar alabilirler. 1. sınıf kaliteli ürünler, uygun fiyatlarla okul kırtasiye ihtiyaçlarını ya da ofis için gerekli olan kırtasiye malzemelerini bulabileceğiniz doğru adrestesiniz.

Herkesin evinde, çantasında, iş yerinde her daim lazım olan kalem çeşitlerimizi sitemizde inceleyebilirsiniz. Resim dersleri için gerekli olan keçeli çeşitleri, renkleri, setleri, tek renk olarak kutulu seçenekleri kırtasiye araçları içerisinde gerekli olan malzemelerdir ve dilediğiniz renkleri bulmanız mümkündür.

0.5 mm, 0,7 mm, 0.9 mm uçlu yazma araçları, farklı renklerde tekli ya da set halinde bulunmaktadır. 0.5 mm, 0,7 mm, 0,8 mm roller, siyah, mavi, kırmızı, yeşil renk seçenekler ve iğne uçlu roller seçenekleri mevcuttur. Roller doldurulabilme özelliği sebebi ile daha ekonomik olduğundan tercih edilmektedir. 0.5 mm, 0,7 mm versatil uçlu, basmalı yazma araçları yazma ve çizme işleriniz için ideal bir araçtır.

24'lü ve 120'li tüplerde, kaliteli uç çeşitleri, seçeneğinize göre bulunmaktadır. 2H, 4H, B, 2B, 3B, 4B, 5B, 6B, 7B, 8B, 10B, 12B, HB kalem çeşitleri ile çizimlerinizi daha güzel çizecek, sınav kağıtlarınızı daha yumuşak kalemlerle dolduracaksınız. Masa tipi kalemtıraşlar kullanım açısından kolaylık sağlayacaktır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.