Sıralama seçin

Koli Ve Kutu Çeşitleri

Toptancıların mal transferlerinden ev eşyası taşıma işine kadar koli ve kutu kullanımı oldukça yaygındır. Koli kullanımı özellikle çoklu mal aktarımında, ürünlerin birleştirerek paketlenmesi, taşınacak ürünlerin zarar görmemesi ve taşıma kolaylığı açısından tercih edilebilmektedir.

Koli ve Kutu Çeşitleri

Tek oluklu, çift oluklu seçenekleriyle; taşınma, erzak ve kumanya kolileri ihtiyaca göre farklı ebatlarda şekillenmiş olarak piyasada bulunmaktadır. Kutular ise, plastik kutu ve karton kutu olarak piyasadan satın almak mümkündür. Koli ve kutuların ebadı ve çeşidi taşınacak nesneye göre değişmektedir. Örnek olarak gıda maddesi taşımak için koli alınacak ise kolinin istiflemesini az olması nem ve kokudan koruyucu nitelikte olması öncelikli tercih sebebidir.

Diğer taraftan kozmetik ürünü taşınacaksa istiflemeye uygun daha büyük hacimde koliler tercih edilebilmektedir. Kutularda gıda maddeleri ve diğer nesnelere göre şekillenmektedir. Gıda ve kırılacak nitelikteki ürünlerde genellikle karton kutu tercih edilirken, kozmetik ve diğer sıvı eşyalar için plastik kutular tercih edilebilmektedir.

Koli ve Kutu Fiyatları

Koli fiyatları kolinin ebadına, tek oluklu, çift oluklu oluşuna göre değişirken, kutu fiyatları da kutunun ebadı, plastik veya karton olması durumuna göre değişmektedir. 70x50x50cm boyutlarında çift oluklu koli 12,5TL, 90x60x60cm boyutlarında çift oluklu koli 18TL, 55x55x105cm boyutlarında çift oluklu kraft koli 22TL 'den satışı bulunmaktadır. Tek oluklu olan ürünlerden 80*50*50 boyutlarında kolinin 10 adet fiyatı 107TL olarak satışı bulunmaktadır.

Plastik kutulardan; standart ölçüde plastik atık kağıt kutusu 23,60TL; 41x34x29,5cm boyutunda plastik klasör kolisi 27.30TL, 40x29x5cm boyutunda plastik kutu 9TL, standart ölçüde plastik evrak dosya kutusu 10TL'den piyasadan satışı bulunan ürünler arasında yer almaktadır Koli ve kutu çeşitlerine //www.ofisturka.com internet sitesini ziyaret ederek detaylı bilgi alınabilmektedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.