Sıralama seçin

Pasta Baklava ve Lokum Kutusu

Türk mutfağında baklava, pasta ve lokum ürünleri çok tercih edilen ürünler oluyor. Bu ürünleri marketlerde, pastanelerde ve kafelerde bulabiliyor ve kolay taşınmasını sağlayan kutularla hemen satın alabiliyorsunuz. Pastaların, baklava gibi tatlıların ve lokumların pratik bir şekilde taşınması pasta kutusu ile oluyor.

İşlevsel özellikleriyle ön plana çıkan kutular lokum ve baklava kutusu olarak da kullanılabiliyor. Bu ürünlerde pastaları veya tatlıları çok hızlı şekilde paketleme şansı oluyor. Özellikle doğum günü pastaları satın alan müşterileriniz için ürünleri hızlı bir şekilde kutulara koyabilir ve teslim edebilirsiniz.

Lokum kutusu olarak satışa sunulan ürünlerde özel ölçülere sahip seçenekleri bulabilirsiniz. Yoğun olarak lokum tüketiyorsanız ya da hediyelik olarak satıyorsanız hemen paketleyerek kutularda müşterilerinize teslim edebilirsiniz.

İşletmeler özellikle hediyelik lokum kutusu konusunda büyük talepte bulunuyor. Müşterilerinizin sevdiklerine sürpriz yapmaları ve ziyaretlerde tatlı götürmeleri için hediyelik olarak tasarlanan lokum ve tatlı kutularını uygun fiyatlarla buradan satın alabilirsiniz. Tüm siparişlerinizi en hızlı şekilde kargoya teslim ederek sizlere ulaştırıyoruz.

Pasta ve Lokum Kutusu Çeşitleri

Bu kategoride satılan ürünlerimiz içinde yaş pasta kutusu ve kuru pasta kutuları da bulabilirsiniz. Pastalar koyulduktan sonra kutular özel olarak kapanıyor ve tutma bölümleri sayesinde kolayca da taşınabiliyor.

Yüksek pasta kutusu özellikle doğum günü sürprizlerinde büyük pratiklik sağlıyor. Üzerine mum da koyulan kutuları kolayca açarak sürpriz yapılabilir ve mutlu anlar ölümsüzleştirilebilir. Bu ürünleri aynı zamanda lokum kutusu olarak da kullanabiliyorsunuz.

Müşterileriniz tadımlık lokumlar sunmak istiyorsanız küçük lokum kutusu çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda büyük siparişler için daha yüksek kapasitesi olan lokum kutularını da satın alabilirsiniz. Sizlere her türlü ihtiyaca yönelik pasta, baklava ve lokum kutusu sunuyoruz.

Pasta ve Baklava Kutusu Fiyatları

Baklava, lokum ve pasta kutusu ürünlerinde tasarım özellikleri ve boyutlar fiyatları değiştiriyor. Yazılı, resimli ve standart olarak satışa sunulan pasta ve lokum kutuları arasından beğendiğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz. Pasta ve lokum kutusu fiyatları da ürünün boyutlarıyla ürün sayısına göre de değişiklik gösterebiliyor.

Lokum kutuları aynı zamanda mevlüt lokum kutusu olarak da kullanılabiliyor. Sızdırmaz özellikte tasarlanan kutular lokumların, pastaların ve baklavaların sağlam bir şekilde muhafaza edilmesini sağlıyor. Bu kategoride yer alan kutular özel ölçü seçenekleriyle satışa sunuluyor. İşletmeniz için paketlemede ve satışta büyük pratiklik sağlayacak kutuları uygun fiyatlarla Ofisturka.com'dan hemen satın alabilirisniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.