Sıralama seçin

Tekstil Aksesuarları

Tekstil aksesuarları günümüzde en çok kullanılan hem kıyafetler için hem ev eşyaları için farklı türleri bulunan, taşlarla süslenmiş genellikle metal akşamlardan üretilmiş aksesuarlardır. Bu aksesuarları pek çok eşyayı süsleyebilmek için kullanabiliriz. Sizde sitemize girerek tüm bu aksesuarları sepetinize ekleyebilirsiniz!

Taşlı tekstil aksesuarları kumaşlara yapıştırılabilirler veya dikişle monte edilebilirler. Aynı zamanda tamamen bağımsız olarak da kullanılabilirler. Tekstil aksesuarları genel olarak bir kumaş üzerinde farklılık, şıklık ve canlılık yaratmak için kullanılırlar. Kumaşı olduğundan daha gösterişli bir hale sokmak için en çok başvurulan yöntemlerden biri taşlı tekstil aksesuarları ile süslemektir.

Bu ürünler arasında en çok tercih edilen broşlardır. Genel anlamıyla kadınların giysilerinin yakasına taktıkları süs iğnesine "broş" denir. Broş takıldığında ekstra kolye, küpe takmaya gerek kalmaz ve broşlar sade ve düz renk kombinleri dahi şık bir hale getirmektedir. Ayrıca broşları sokak modasına da dâhil edebilirsiniz.

Broş kullanırken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise büyük ve ağır broşları ceket ya da kaban gibi kalın kumaşlı kıyafetlerde kullanmanız gerektiği. Minik ve hafif kumaşları ipek, şifon gibi narin gömleklerinizle tercih edebilirsiniz. Böylece narin kumaşlı kıyafetlerinize de zarar vermemiş olursunuz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.