Sıralama seçin

Tekstil Ürünleri

Hem evinizin dekorasyonunun önemli bir bölümünü oluşturan hem de birçok pratik kullanım alanı olan ev tekstili malzemeleri, geniş bir yelpazede yer alıyor. Perdeden, örtüye, mutfak aletinden halıya birçok ürünü kapsayan ev tekstili her evin karakteristik özelliklerini oluşturan bir etken de oluyor.

Bir evi yaşanılır kılan ürünler arasında başta ev tekstili çeşitleri geliyor. Ev tekstili denilince ilk akla gelen ürün gruplarından biri yatak odaları oluyor. Ev tekstili kategorisinde hem kendiniz hem de bebekler ve çocuklar için en güzel yatak modellerini bulabilirsiniz. Rahat etmek için ister sert ister yumuşak yataklar arasından seçimde bulunabilirsiniz. Üstelik fiziksel rahatsızlıkları olanlar, bel-sırt ağrısı çekenler için özel olarak üretilen ortopedik yataklarla rahat bir uyku çekebilirsiniz. Yatak modelleri materyallerine ve sertliklerine göre ayrıldıkları gibi, ebat konusunda da alternatifler sunuyor. Dilerseniz daha ufak ebatlı yatakları tercih ederek yatak odanızda yerden tasarruf edebilir, dilerseniz geniş ebatlı yatakları tercih edebilirsiniz.

Ev tekstili grubu içinde her evin olmazsa olmazı halıların da karakteristik bir yeri bulunuyor. Uzun yıllardır her Türk evinin değerli bir süsü olan halılar size birçok seçenek sunuyor. Dilerseniz eski günleri hatırlatan, nostaljik geleneksel halı modellerini, dilerseniz modern ve minimalist halıları evinizin dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Son yıllarda yükselen bir ev tekstili trendi ise modern dekorasyonları geleneksel halılarla tamamlamak oluyor. Dekorasyonda böyle tezat yaklaşımları kullanarak evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Ev döşemek söz konusu olduğunda, perdelerinizi de halılarınızla uygun kullanmak akıllıca bir tercih oluyor. Bir evin dekorasyonunu belirleyen önemli elemanlardan biri olan perdelerinizin, dokusu, kumaşı ve rengi diğer mobilyalar ve ev tekstili ürünleri ile uyumlu olmazsa hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkabilir. Bu sebeple perde seçiminizi yaparken evinizin tüm dekorasyonunu göz önünde bulundurmanız öneriliyor. Tül ve güneşlik seçimlerinizi yaparken seçtiğiniz ürünlerin bir arada nasıl görüneceğini de düşünmelisiniz. Bunun için birbirini tamamlayan dokular ve renkler seçmek en iyi yol olacaktır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.