ÇUVAL

Toptan çuval satışı gerçekleştiren ofisturka, farklı ebatlarda ve sayıda toptan çuval alımı yapmanız durumunda, sizlere özel büyük boy çuval toptan satış fiyatıteklifi sunmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniş taşıma ekipmanlarının başında yer alan “çuval” pek çok türden eşyayı ve malzemeyi bir arada kolay bir şekilde taşımak için oldukça idealdir. Endüstriyel faaliyet alanlarında ihtiyaç duyulan çuval, toptan alımı yapıldığında çok daha ekonomik olmaktadır. İşletmelerin taleplerine yönelik firmamız toptan çuval satışı fiyatı bakımından olabilecek en uygun fiyatı sunarak, beklentileri karşılamaktadır. Bu bağlamda; 100x150 mm, 120x150 mm, 135x170 mm, 150x170 mm ve 100x200 mm gibi farklı ebatlarda çuvallar toptan satışı gerçekleştirilmektedir. İhtiyaç duyulan ebatlar için kategorimizdeki ürün sayfasına baktığınızda, söz konusu ölçülerdeki çuval için asgari satın alma miktarını da görebilirsiniz. Belirlenen minimum satın alma miktarı için belirlenmiş fiyatı da yine ürün sayfasında görebilmeniz mümkündür. Kullanım alanı son derece geniş olan çuvallar arasında özel ebat çuvallar, büyük boy çuvallar oldukça fazla talep edilebilmektedir.

JÜT KANAVİÇE


Jüt lifleri dünyada Hindistan, Pakistan ve Bangladeş’de yetiştirilir. Jüt bitkisi çabuk büyüyen ve yetişmesi kolay bir bitkidir. Üretiminin buralarda fazla olmasının sebebi işçiliğin bu ülkelerde ucuz olmasından kaynaklanmaktadır.

Ucuz ve doğal olması sebebi ile çuval, halat, ip yapımında hala yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kanaviçe: Piyasada yaygın olarak kullanılan jüt kumaşa verilen isimdir. kumaş yarda² gramajına bağlı olarak 10 luk, 7.5 lik, 7 lik, 6 lık, 5 lik olarak sınıflandırılır.

Kanaviçe-Jüt pamuk balyalanmasında halen yaygın olarak kullanılmaktadır. 10 luk veya 7.5 luk sıklığında kullanılmaktadır.
Fidan kökü bağlanmasında 6 lık yaygın olarak kullanılmaktadır. Fidan kökü yetiştirildikten sonra asıl dikim yerlerine götürülürken fidanların kökü zarar görmemesi ve köklere bağlı toprakları ile beraber bağlanıp dikim yapılacak yerlere götürülmesi gerekir. 6 lık jüt hem doğal olması hemde ucuz olmasından dolayı en uygun üründür. 7.5 ve 10 luk hem sık hemde pahalıdır.

10 luk:311 gram/yarda dır. 11atkı 12çözgü sıklığına sahiptir. 101 cm enindedir.

7.5 lik: 233gram/yarda dır. 9 atkı 9 çözgü sıklığına sahiptir. 101cm enindedir.

7 lik:217 gram/yarda dır.8 atkı 8 çözgü sıklığına sahiptir.101 cmenindedir.

6 lık: 186 gram/yarda dır. 7atkı 7 çözgü sıklığındadır. 101 cmenindedir.

5 lik: 155gram/yarda dır. 5atkı 6 çözgü sıklığındadır. 101 cmenindedir.

10 ons luk kanaviçe daha çok dekoratif amaçlı restoran, cafe ve oteller de kullanılır. İnşaatlarda beton üzerine de soğutma amaçlı serilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.