Sıralama seçin

Balonlu Naylon

Ambalaj malzemeleri , evimizin ofisimizin olmazsa olmazları arasına girmiş durumdadır. Ambalaj malzemeleriyle, depolama, saklama, kolileme, taşıma işlerinizi sağlam güvenli bir şekilde yapmak amacıyla kullanırız. Ürün satışı yapan firmaların, kargolama işlemlerinde kargoyu sağlam bir şekilde müşteriye teslim etmesi için ambalaj malzemeleri kullanılır.

Koli kutu ambalaj lama malzemelerinin en önemli parçasıdır. Evinizin ofisinizin dağınıklığı ortadan kaldırmak için kullanmadıgınız eşyalarınızı kolileyip kaldırabilirsiniz. Sitemizde bir çok ebatta kolilerimiz mevcuttur.

Streç film veya streç sargı ürünlerin havayla temasını ortadan kaldırarak şeffaf paketleme yapmaya olanak sağlar. Esnek yapısı sayesinde, sıkıca sarıldığı ürünü sağlam paketlenmesine imkan sunar. Çok kullanışlı bir üründür. Yiyeceklerinizi bozulmadan uzun süre saklamanıza olanak sağlar. Bir çok kullanım alanı bulunan streç filmler Amabalaj malzemeleri web sayfamızdan alabilirsiniz.

Balonlu Naylon pat pat pıt pıt olarakta bilinen plastikten yapılan önemli bir ambalaj malzemesidir. Balonlu ambalaj malzemeleri sayesinde, kırılgan ürünlerin kolilenmesi sırasında en çok tercih edilen koruyucu malzemedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.