Sıralama seçin

Çöp Torbaları

Evlerde ve iş yerlerinde kısacası yaşam olan her alanda çöp poşetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Gün içinde tüketilen gıdaların atıkları ile her çeşit atıklar direk çöp kovasına koyulduğunda boşaltılması zor olduğu gibi sürekli kovanın temizlenmesine yol açacaktır. Ancak kova içine çöp poşeti yerleştirildiğinde poşetin dolması ile sadece ağzını kapatıp, kolayca kovadan çıkartılmakta ve ekstra bir işlem yapılmasına gerek duyulmamaktadır. Dolayısıyla tartışmasız herkes bugün Çöp Poşeti kullanmakta ve yaşam alanında kolaylık sağlamaktadır. Ancak çöp poşetleri kullanım alanlarına bağlı olarak belli özelliklerde üretilmektedir.

Yani boy ayrıntısının yanı sıra kalınlık detayı da barındıran bu poşetler, içine atılan atıkları taşıyacak niteliği barındırırlar. Mesela Rulo Çöp Poşeti diğer çeşitlere nazaran daha kalın bir yapıya sahip olmakla birlikte genelde atölye gibi iş yerleri ile birlikte ağır sanayi alanlarında kullanımı tercih edilmektedir. Koli şeklinde satışa sunulan ürünün kolisi 5,5kg ağırlığa sahip olmakla birlikte kutuda 10 adet rulo ile elinize ulaşmaktadır. Ruloların her birinde 10 adet poşet vardır ve bir kolide toplamda 100 adet poşet yer almaktadır.

İhtiyacınız doğrultusunda sitemizde bulunan jumbo, orta, büyük ve battal boy Rulo Çöp Poşetleri kategorisini inceleyebilir, istediğiniz kadar sipariş oluşturarak kendiniz ya da bulunduğunuz sektörde işleyişinize bağlı olarak müşterilerinize satışını yapabilirsiniz. Dilerseniz toptan alım da yapabilir, uygun fiyat kapsamından yararlanarak al-sat yöntemiyle kazanç sağlayabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.