Hakkımızda

Ofis Turka 2002 yılında kalite ve güven kavramlarını düstur edinerek yola çıkmış , ofis ihtiyaçlarınızın tamamını karşılamak üzere kurulmuştur. 2012 Yılında daha iyi hizmet adına Ofis Turka Mağ. Hiz. Ltd. Şti. olarak ünvanını değiştirip piyasa daki gücüne güç katarak hız kesmeden kaldığı yerden devam etmektedir.Şirketimiz günümüz itibari ile güçlü ve güvenilir dağıtım ağı sayesinde 1000'i aşkın işyerine; kırtasiye, gıda ve temizlik maddeleri, bilgisayar tüketim ürünleri ve ofis makineleri sağlamaktadır. İstanbul içi teslimatlarda kendi lojistik birimlerini kullanırken, şehir dışı teslimalatlarda ise Türkiye'nin en seçkin kargo firmalarıyla çalışmaktadır. Ülke genelinden gelen tüm siparişlerin en geç üç iş günü içerisinde, müşteri memnuniyeti merkez alınarak teslimatı gerçekleştirilmekte, 100'ü aşkın ithalatçı ve üretici firmanın ürünlerini ilk elden sizlere sunmaktadır.


Misyonumuz

Geniş ve kaliteli ürün yelpazesiyle hedef kitlenin tüm ihtiyaçlarını, maksimum seviyede ve minimum sürede karşılamak.


Vizyonumuz

Hizmet sektöründe çeşitliliğimiz ve geniş dağıtım sistemimiz ile hızlı ve eksiksiz teslimat denildiğinde hedef kitlenin aklına ilk gelen marka olmak. Müşteri ilişkilerine önem veren politikalarımızla karşılıklı yarar sağlayarak; kalıcı, güvenilir dialoglar kurmak.

Misyonumuz ve vizyonumuzun rehberliğinde, müşteri odaklı çalışmalarımız sayesinde büyüyerek, yenilikçi anlayışımızla hizmet kalitemizi sürekli olarak arttırmayı hedeflemekteyiz.
Merhaba! Ürünlerimiz hakkında sormak istediğiniz şeyler mi var? Size nasıl yardımcı olabiliriz
Yükleniyor...