Sıralama seçin

Sanatsal Ürünler

Çeşitli tasarımlara ve desenlere ev sahipliği yapan sticker ürünleri sanatsal malzemeler kategorisinde bulunmaktadır. Ofislerde sıklıkla kullanılan bu etiket ürünlerinde kedi, kuş ve köpekler gibi çeşitli hayvanların renkli tasarımları söz konusudur. Dijital saatler de sanatsal malzemeler kategorisinde yer alan bir başka üründür. Bu ürünler şık tasarımlarının yanı sıra su geçirmez özellikleriyle de satın alanlara kullanışlı modeller sunmaktadır.

Kağıt, karton ve el işi malzemelerinde çeşitli yeni ürünler de bu kategoride bulunmakta. Bu ürünlerin içerisinde doğum günü kutlamalarına özel ''iyi ki doğdun'' temalı ve yazılı ürünler de yer almaktadır. Her renk seçeneğine sahip olan kartonlar farklı ebatlarda ve fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Kağıt ürünlerinde halka ve yaprak modelleri ek alternatifler arasında bulunmakta. Kağıt ve karton ürünlerinde tamamen tercihe ve talebe bağlı olarak kalp, çiçek ve kelebek modelleri de mevcuttur. Çocuklar için özel üretim olan harf setleri alınabilecek ürünler arasında bulunmaktadır.

Alternatif Sanatsal Ürünler

Resim ve boya malzemeleri arasında tercih yapmak isteyen müşteriler sanatsal malzemeler kategorisine tıklayarak ürünleri inceleyebilirler. Boya ürünleri yaş sınırlaması ile birlikte satışa çıkarılmaktadır. Örneğin bazı boyaların üzerinde artı 6 uyarısı bulunmaktadır. Boya kalemleri 12'li ve 24'lü paketler halinde satılmaktadır. İsteyenler için özel imalat olan metal kutular içerisinde bulunan boya kalemleri sağlam malzemeden ve canlı bir renk dokusundan meydana getirilmektedir.

Yeni nesil pastel boyalar da bu kategoride bulunan diğer boya ürünleridir. Bu pastel boyalar ellere bulaştığı takdirde kirletmeyen bir özelliğe sahip olup kolayca yıkanabilme avantajını da satın alanlara sunmaktadır. Keçeli boya kalemleri de 12'li olarak özel paketlerinde kargolanmakta ve bir iş günü içerisinde sipariş verenlere ulaştırılmaktadır. Tutkal ürünleri ise simli ve yıkanabilir olma özellikleri ile bezenerek kullanıcılara sunulan bir diğer özel ürünlerdir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.