Sanatsal Malzeme

Resim ve sanat denildiği zaman akla ilk gelen sanatsal malzeme çeşitleri arasında boya, fırça, palet ve tuval gibi ürünler yer almaktadır. Resim yapmaya bir heves duyuyorsanız ya da resim yapmaya karşı bir yeteneğiniz olduğunu düşünüyorsanız, gerekli olan ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri bu kategorimizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Boya çeşitleri arasında çocuklar için üretilen boyalar ve aynı zamanda yetişkinler için üretilen boyalar da bulunmaktadır.

 

Yağlı boya resimleri yapmak istiyorsanız yağ bazlı boya çeşidi olan yağlı boyalara göz atabilirsiniz. Yağlı boya ile yapılan resimler sergilerde ve ev dekorasyonunda da kullanılmaktadır. Evinizin dekorasyonunda ufak bir değişiklik yapmak istiyorsanız cam boyama ve ahşap boyama gibi tekniklerden de yararlanabilirsiniz. Kavanoz boyama ve şişe boyama tekniklerini uygulayabilmek için cam boyasından, ahşap boyama tekniğini uygulayabilmek için ise akrilik boya çeşitlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Çocukların da okullarda en fazla kullandığı sanatsal malzeme çeşitleri genellikle kuru boya, sulu boya ve pastel boya olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu boya çeşitlerinin tamamı yetişkinler tarafından da kullanılmaktadır. Çocuğunuzun resme olan yeteneklerini geliştirmek ve resim dersindeki başarısını artırabilmek için sulu boya, kuru boya ve pastel boya seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 

Seyahat ya da misafirliğe gittiğiniz zaman çocuğunuzun kendisini geliştirmesine yardımcı olabilecek boyama kitaplarını ona verebilirsiniz. Parmak boyalar ile boyanabilecek olan bu kitaplar çocuğunuzun daha eğlenceli vakit geçirmesini sağlar.

 

Proje çantaları ve tüpleri, fırça temizlik araçları, heykel model çamurları, kalem setleri ve paletler gibi sanatsal malzeme çeşitleri ile amatör ya da profesyonel olarak sanatsal çalışmalarınızı sizler de tasarlamaya başlayabilirsiniz.

 

Eğitim hayatında da ihtiyaç duyulan sanatsal malzemeleri seçerken, kullanacağınız boya türlerini göz önünde bulundurmanız yeterlidir. Özellikle fırça seçimlerinde kullanacağınız boya türlerini göz önünde bulundurmalısınız.

Sanatsal Ürünler

Çeşitli tasarımlara ve desenlere ev sahipliği yapan sticker ürünleri sanatsal malzemeler kategorisinde bulunmaktadır. Ofislerde sıklıkla kullanılan bu etiket ürünlerinde kedi, kuş ve köpekler gibi çeşitli hayvanların renkli tasarımları söz konusudur. Dijital saatler de sanatsal malzemeler kategorisinde yer alan bir başka üründür. Bu ürünler şık tasarımlarının yanı sıra su geçirmez özellikleriyle de satın alanlara kullanışlı modeller sunmaktadır.

Kağıt, karton ve el işi malzemelerinde çeşitli yeni ürünler de bu kategoride bulunmakta. Bu ürünlerin içerisinde doğum günü kutlamalarına özel ''iyi ki doğdun'' temalı ve yazılı ürünler de yer almaktadır. Her renk seçeneğine sahip olan kartonlar farklı ebatlarda ve fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Kağıt ürünlerinde halka ve yaprak modelleri ek alternatifler arasında bulunmakta. Kağıt ve karton ürünlerinde tamamen tercihe ve talebe bağlı olarak kalp, çiçek ve kelebek modelleri de mevcuttur. Çocuklar için özel üretim olan harf setleri alınabilecek ürünler arasında bulunmaktadır.

Alternatif Sanatsal Ürünler

Resim ve boya malzemeleri arasında tercih yapmak isteyen müşteriler sanatsal malzemeler kategorisine tıklayarak ürünleri inceleyebilirler. Boya ürünleri yaş sınırlaması ile birlikte satışa çıkarılmaktadır. Örneğin bazı boyaların üzerinde artı 6 uyarısı bulunmaktadır. Boya kalemleri 12'li ve 24'lü paketler halinde satılmaktadır. İsteyenler için özel imalat olan metal kutular içerisinde bulunan boya kalemleri sağlam malzemeden ve canlı bir renk dokusundan meydana getirilmektedir.

Yeni nesil pastel boyalar da bu kategoride bulunan diğer boya ürünleridir. Bu pastel boyalar ellere bulaştığı takdirde kirletmeyen bir özelliğe sahip olup kolayca yıkanabilme avantajını da satın alanlara sunmaktadır. Keçeli boya kalemleri de 12'li olarak özel paketlerinde kargolanmakta ve bir iş günü içerisinde sipariş verenlere ulaştırılmaktadır. Tutkal ürünleri ise simli ve yıkanabilir olma özellikleri ile bezenerek kullanıcılara sunulan bir diğer özel ürünlerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.