Sıralama seçin

Tekstil Malzemeleri Ürünleri

Dikiş Aksesuarları

Uzun ve kısa çeşitleri bulunan düğme iğneleri tekstil malzemeleri kategorisinde bulunmaktadır. Aynı zamanda overlok ve reçme için gerekli olan tüm iğneler de bu alanda yeni sahiplerini beklemekte. 100 adet olarak toplu halde satılan kot kollu ve kemer iğneleri de dikiş aksesuarları lansmanında bulunan ve istendiği takdirde hemen siparişi verilecek ürünler içerisinde bulunuyor.

Reçme iğnelerinin yanmama özelliğine sahip olan çeşitleri sarı uçlu olarak piyasada yer almaktadır. Dikiş makineleri için özel geliştirilmiş çeşitli ebatlarda ve işlevlerdeki iğnelerin sahibi olmak da bu ürün kataloglarını inceledikten sonra mümkündür.

Leke Çıkarıcı Ürünler

Alanında onaylı leke çıkarıcı ürünler tekstil malzemeleri kategorisinde yer alan bir diğer ürünlerdir. Sprey halinde satılan leke çıkarıcılar her türlü lekenin çıkarılmasında mutlak etkiye sahip olan ve hanımların ilk tercihleri arasında bulunan spreylerdir. Spreylerin 400 ml halde satılan versiyonları dışında tercihe göre daha ufak boyda, 220 ml'de satılan ürünleri de mevcuttur. Bu ürünler leke olmuş bölgeye bir kere sıkıldığı takdirde çok kısa sürede etkilerini ve temizlik güçlerini gösteren kimyasal formlar içermektedir.

Bunun dışında tamamen yeni bir model olan leke tabancaları da bu klasörde yer almaktadır. Ütü kolaları da ütü yaparken kullanılabilecek olan çok yönlü bir ürün olarak siparişi verilebilir. Yağlayıcı ürünler de tam sentetik özellikleri ile birlikte raflardaki yerini almaktadır. Kuru silikon spreyler de özel kutuları ve ambalajları ile birlikte alıcılara ulaştırılmaktadır.

Sarf Malzemeleri

Sarf malzemeleri ve çeşitli makas ürünleri de tekstil malzemeleri kategorisinde bulunmaktadır. Terziler için özel boylara ve kesici özelliklere sahip olan makaslar fiyat karşılaştırmaları yapılarak satın alınabilir. İsteyenler için kolay tutuşlar adına plastik saplara sahip yeni nesil makas ürünleri de mevcuttur. Orta boy terzi makasları da bu kategoride yer alır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.