Bu Bizim Anlaşmamız

  • Ürün Kodu: 370627
332,78 TL
27,73 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
  • Her yıl, Sonbahar Ekinoksu Festivali gecesinde kasaba halkı kâğıt fenerleri nehirden aşağı yüzdürmek için toplanır. Efsaneye göre, fenerler gözden kaybolduktan sonra Samanyolu Galaksisi’ne uçar ve gökteki parlak yıldızlara dönüşür. Peki bu efsane gerçekten doğru olabilir mi? Bu yıl, Ben ve sınıf arkadaşları fenerlerin gerçekte nereye gittiğini bulmakta kararlılar ve bu görevde başarıyı garantilemek için iki basit kural üzerine bir anlaşma yaptılar: Kimse eve dönmeyecek. Kimse arkasına bakmayacak.
  • Plan, gerçeği öğrenmek için ne kadar uzun sürerse sürsün nehir boyunca bisikletleriyle fenerleri takip etmek. Ancak anlaşmaya Ben ve sınıftan dışlanan arkadaşı Nathaniel dışında kimse uymaz.
  • Nathaniel ve Ben birlikte sihir, merak ve beklenmedik dostluklarla dolu bir yolda hiç kimsenin gidemediği kadar uzağa gitmekte kararlı. Ta ki konuşan bir ayı ile tanışana dek.
  • Bu kitap neden önemli
    -Ryan Andrews, ilk çizgi romanı olan Bu Bizim Anlaşmamız ile alanının en önemli ödüllerinden biri olan Eisner Çizgi Roman Ödülü’ne aday gösterildi. Bu Bizim Anlaşmamız kısa sürede en çok okunanlar listesine girdi ve eleştirmenlerden yüksek puanlar aldı. Uluslararası alanda birçok dile çevrildi. -Çizim tarzı olarak Ghibli Stüdyosu’nu anımsatan Bu Bizim Anlaşmamız, yıllar süren bir çalışmanın ürünü. Detaylı ve üzerine düşülmüş çizimler okurları mest edecek. -Genç Timaş’ta Yıldızlar Saçıldığında ile giriş yaptığımız Çizgi Roman Kitaplığı’mızın ikinci eseri olan Bu Bizim Anlaşmamız, fantastik kurgusu ile çok sevilen fantastik kitabımız Malamander’a göz kırpıyor. -İki gencin cesaretle başlayan yolculuğunun, konuşan bir ayı ile tanışmaları sonrasında bambaşka bir noktaya evrilmesini konu alan Bu Bizim Anlaşmamız, beklenmedik dostlukları, merak etmeyi ve cesareti etkileyici bir biçimde ele alıyor. -Yazarın Disney ve Netflix gibi büyük yapım şirketleri ile çalışması, eseri güçlü kılan özelliklerinden birisi. -Film uyarlama hakları Duncan Studio tarafından satın alınan Bu Bizim Anlaşmamız’ın senaryosunu Golden Globe ödüllü Will Collins yazacak. Hikâyenin ana karakterlerinden biri olan Ayı’nın seslendirmesini ise Game of Thrones’un ünlü oyuncusu Peter Dinklage üstlenecek.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Merhaba! Ürünlerimiz hakkında sormak istediğiniz şeyler mi var? Size nasıl yardımcı olabiliriz
Yükleniyor...